• Hastanemiz SGK Anlaşmalıdır.

Epc Hastanesi Psikiyatri Kliniği güçlenerek büyümeye devam ediyor...

Psikolog Hanife Bahçe.

Facebook Google Tumblr Twitter Whatsapp
Psikolog Hanife Bahçe

Psikoterapide Çocuk.

Toplumdaki yerleri hayli önemli olan ve bizler için çok değerli olan çocuklarımızın ruhuna dokunabilmek onların sosyal hayatlarında, okul hayatlarında, aile içi ilişkilerinde karşılaştıkları zorluklarla baş etmelerine yardımcı olmak için buradayım. Uzun bir süreç olan psikoterapi sürecini çocuklarımız ve aileleriyle beraber eşzamanlı olarak ilerleteceğiz. Psikoterapi süreci boyunca çocuklarımızın okul ve soysal hayatlarında önemli noktaları saptamak ve onlara yardımcı olabilmek için gerekli görüldüğü takdirde çocuklarımıza Zeka Testleri, Gelişim Testleri ve Dikkat testleri uygulayacağım.

Zeka, Gelişim ve Dikkat Testi ne demektir?

WISC-R Zeka Testi, Cattell Zeka Testi, Bender-Gestalt Görsel Motor Testi, Çocuk Değerlendirme Testleri, RORSCHACH: Bütünleyici Sistem, D2 Dikkat Testi, Moxo Dikkat Testi, OKHT Okula Hazırlık Testi gibi testlerin uygulama eğitimlerini aldım.

Bu testler bazen tek başına bazen uygulama eğitimini aldığım farklı testlerle beraber çocuğunuza uygulandığında onların zeka seviyelerini, hangi alanlara eğilimleri olduğunu, dikkatlerini ne ölçüde kullandıklarını, okul hayatına hazırlık derecelerini ve farklı çeşitli bilgileri bize sunmakla beraber çocukta görülen veya görünmeyen bazı sıkıntıları farketmemizde bize yardımcı olurlar. Ve unutmayalım ki ruh sağlığında erken tanı ve tedavi sizin ve çocuğunuzun hayatını önemli derecede etkiler.

Özel EPC Hastanesi, güler yüzlü hizmet anlayışı ile yaşam dostunuz olmak için 7/24 hizmetinizde.

Copyright © 2019 Özel EPC Hastanesi : Tüm video, görsel ve metinler epc.com.tr sitesine aittir